7 märtsil kell 14.00 avab uksed eakate päevakeskus Rapla Kultuurikeskuse ruumides, pakkudes kauaoodatud kohtumispaika kõigile piirkonna vanemaealistele.

See eriline sündmus tähistab kogukonna soovi pakkuda eakatele mitte ainult kohta, kus veeta aega ja saada uusi sõpru, vaid ka ruumi, kus igaüks saab avastada uut ja  huvitavat. Selleks, et meie ei pakuks seda, mida Teie ei soovi ja Teie ei peaks tegema seda, mida teha ei taha, siis ootamegi teid juba alates seitsmendast märtsist lahke meele, avatud südame ja uudishimuga koos päevakeskust omanäoliseks looma. Planeerime igasse kuusse mõne kokkusaamise mõne huvitava isikuga elulistel teemadel. Teeme pisut näputööd või lobiseme niisama. Paneme veekannu tulele ja rüüpame mõne sooja joogi. Aitame toimetada internetiavarustes. Seda kõike on valmis koos Teiega tegema meie alati särav päevakeskuse perenaine Erika Tiisler.

Me kutsume kõiki kohalikke eakaid osalema avamispäevale, et tähistada koos uue keskuse sünnipäeva. See on suurepärane võimalus kohtuda teiste kogukonna liikmetega, jagada lugusid ja luua uusi mälestusi. Lisaks, see on ideaalne aeg küsida küsimusi ja anda tagasisidet keskuse tulevaste tegevuste kohta, tagades, et päevakava vastab just teie huvidele ja vajadustele. Teiega koos valime keskusele ka  väärika nime.

Tule ja avasta, mida päevakeskus teile pakkuda võib. Olgu see koht teie uueks lemmikpaigaks, kus veeta aega, õppida uusi oskusi ja nautida elu.

Me ootame teid avasüli, et üheskoos luua üks mõnus ja hubane kokkusaamise paigake. Kohtumiseni 7 märtsil 14.00

Anne-Ly Pedaja ja Kristiina Varusk